Derya Balik About

Hakkimizda


1965’ten beri İstanbul Beşiktaş Balık Pazarı’nda Derya Balık olarak başladığımız deniz ürünleri satışımıza, 2014’te balık lokantası da ekleyerek hizmetimize devam etmekteyiz.
 
Yarım asrı aşkın tecrübemiz ve ürünlerimizin tazeliği sayesinde müşterilerimizin vazgeçilmezi haline geldik.
 
En büyük önceliğimiz size en taze ürünü ulaştırmak ve en lezzetli sunumu yapmak. Her sabah ve tüm gün boyu, taze balıkları ister sizin için paketliyoruz isterseniz de muhteşem tariflerle hazırlıyor ve servis ediyoruz.
 
Özenli servisimiz, güler yüzlü çalışanlarımız, uygun fiyatlar ve tadına doyulmaz balık keyfi için dört mevsim boyunca balık sevenlerin akınına uğruyoruz.
 
İstanbul’un en iyi balık yapan balıkçısı olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Hamsi, palamut, sardalya, uskumru, istavrit, kalamar, midye, karides ve geniş deniz ürünleri yelpazemizle kendimizi tanıttığımız İstanbul’dan sonra hedefimiz sürekli bir gelişim içerisinde olduğumuz su ürünleri sektöründe; Her bölgesinden ağırladığımız müşterilerimizle ülkemizde bu sektörün öncü, bilinen, tanınan ve güvenilir bir markası haline gelerek sadece İstanbul’da değil evrensel bir markaya dönüşebilmektir.
 
Üç tarafı deniz olan ülkemizde su ürünleri sektörünü geliştirmeyi, aynı zamanda en lezzetli tarifleri sizlerle buluşturmayı, Türk deniz ürünlerine ve lezzetlerine olan talebi tüm dünyada arttırmayı ve yaygınlaştırmayı misyon edinmiş bulunmaktayız.
 
Sizler için daha çok çalışıyor her geçen gün hizmetimizi daha da arttırmayı hedefliyoruz.
İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Beşiktaş’ta Derya Balık olarak 57 yıldır size hizmet vermekten büyük  mutluluk duyuyoruz.